Jackpot 6000 – darmowy slot online

Automaty z jackpotowymi nagrodami należą do najpopularniejszych wśród miłośników tego rodzaju rozrywki. Dają nadzieję na spełnienie marzeń o dużych pieniądzach, wśród migających świateł i dźwięków wypluwającego monety jednorękiego bandyty.

Taki jest właśnie Jackpot 6000 automat do gry wyprodukowany przez firmę NetEnt pod koniec 2014 r. Zarówno wyglądem, jak i nazwą nawiązuje do tradycyjnego norweskiego automatu Jackpot 2000. Wielu z was zapewne zastanawia się, dlaczego NetEnt zmienił ten numer. Otóż właśnie 6000 – pomnożone przez kwotę zakładu – można wygrać, jeśli uda nam się trafić jackpota.

Tym, którzy chcieliby wypróbować szczęścia i zagrać w Jackpot 6000 za darmo, udostępniamy wersję demo tego slota, która nie wymaga rejestracji. Wprawdzie nie daje możliwości prawdziwej wygranej, ale pozwala zapoznać się z zasadami gry i jej funkcjami oraz sprawdzić, jak często zdarzają się w niej wygrywające kombinacje.

Jest to również świetny sposób, aby potrenować przed zakładami w wybranym kasynie internetowym. Jackpot 6000 gra na prawdziwe pieniądze może odmienić wasze życie!

Cechy automatu slotowego Jackpot 6000

To, że Jackpot 6000 wzoruje się na tradycyjnych owocówkach z minionego stulecia, widać już na pierwszy rzut oka. Oprawa graficzna tego slota przenosi nas do sali kasyna wypełnionej automatami do gry, a iluzji dopełniają dźwięki ruszających się bębnów i w przypadku wygranej – migoczące światła i głośna muzyka.

Pod względem technicznym, Jackpot 6000 gra opiera się na 3 bębnach i 3 rzędach symboli, a linii wypłat jest w niej zaledwie 5. W wersji demo na naszym koncie znajduje się 50.000 żetonów, którymi można stawiać zakłady od 0,1 do 2. Możliwy jest wybór dwóch różnych żetonów za linię, każdy o innej wartości.

Gra posiada dwa różne poziomy RTP. W rundach podstawowych wynosi on 95%, co nie jest zbyt imponującym wynikiem, natomiast w rundzie specjalnej – Supermaster – uruchamianej przy każdej wygranej – poziom zwrotu dla gracza wzrasta aż do 98,9% w legalnych kasynach!

Czym jeszcze charakteryzuje się Jackpot 6000? Znajdziemy tu symbol Wild w formie uśmiechniętego klauna, brak jest natomiast symbolu rozproszenia. Gra posiada tryb automatyczny, rundę bonusową i opcję gamble, ale nie przewiduje darmowych obrotów, ani trybu wieloosobowego. Rodzaj oferowanego jackpota nie jest progresywny.

Automat Jackpot 6000 – zasady i symbole

Zasady gry w Jackpot 6000 online i nawigacja po stronie jest niezmiernie łatwa. Mimo tego, jak zawsze doradzamy dokładne zapoznanie się z nimi jeszcze zanim przystąpimy do gry. Wprawdzie wygrana jest kwestią szczęścia, ale znajomość zasad powinna być traktowana jako obowiązkowe zadanie gracza.

Do obsługi automatu służy kilka ważnych przycisków:

Przycisk Funkcja
     Jackpot 6000 1 wprowadza bębny w ruch
Jackpot 6000 2 dodaje wygraną z danej rundy do naszego salda
Jackpot 6000 3 pozwala jednorazowo przenieść 20 monet z wygranej do salda głównego
Jackpot 6000 4 służy do zmiany prędkości obrotu bębnów
Jackpot 6000 5 pozwala regulować efekty dźwiękowe
Jackpot 6000 6 daje dostęp do informacji o grze, jej zasad i rund bonusowych

Tabela wypłat znajduje się w górnej części ekranu. Jak łatwo sprawdzić, z sześciu symboli występujących w Jackpot 6000 automat, połowa to kolorowe owoce: czereśnie, cytryny i winogrona. Oprócz nich po bębnach wirują złote dzwonki i gwiazdki oraz symbol Jokera pełniący rolę dzikiej karty. Co więcej, to on płaci najwięcej: za jednorazowe pojawienie się na bębnach w trakcie gry głównej płaci 10, za podwójne 20, a za potrójne – aż 6000 monet!

Jakie bonusy znajdziemy w Jackpot 6000?

Każda wygrywająca trójka aktywuje rundę Supermaster. Środki, jakie udało nam się uzyskać przy zakładzie głównym, przechodzą do pola o nazwie Supermeter znajdującego się u góry ekranu i możemy je wykorzystać do kolejnych zakładów z online ruletka.

Jeśli w trakcie rundy Supermaster symbol Wild, czyli Joker pojawi się co najmniej 2 razy w dowolnej pozycji, wypłacana zostaje tzw. tajemnicza wygrana w wysokości od 20 do 6000 monet!

Oczywiście runda specjalna może zakończyć się tym, że nic dodatkowego nie wygramy, a jedynie stracimy środki, jakie uzyskaliśmy w grze głównej. Dlatego też udział w niej nie jest obowiązkowy – gracz może kliknąć przycisk Collect i dodać wygrane pieniądze do swojego salda.

Inną opcją jest założenie tej wygranej w tzw. grze Gamble polegającej na zdecydowaniu, czy światło migoczące wzdłuż złotych monet na ekranie automatu zatrzyma się na orzełku, czy na reszce. Jeśli zgadniemy poprawnie, nasza nagroda z rundy głównej ulega podwojeniu i możemy ją postawić ponownie. Jeśli się pomylimy, tracimy wszystko, co wygraliśmy w tej rundzie.

Jak widać, Jackpot 6000 bez rejestracji wymaga zmierzenia się z wieloma ryzykownymi decyzjami. Ale przecież na tym polega hazard, prawda? Poza tym nagroda za odwagę może być naprawdę wysoka.