Joker Pro gra online

Joker Pro online na stronie Ruletka Fortuna to świetny video slot dla tych, którzy znudzeni są powszechnymi owocówkami. Wśród symboli znajdziemy na przykład te, które utożsamiane są ze szczęściem, czyli na przykład podkowy, czterolistne koniczyny oraz szczęśliwe siódemki. Nie zabraknie również innych symboli, które kojarzymy z gier barowych, mowa oczywiście o napisie „bar”, popularnych dzwonkach oraz diamentach.

Niech was nie zniechęci mała ilość linii wypłat. Na 10 liniach można się bawić równie dobrze, co na 40 lub 100. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę mnożnik x1000, który możecie zgarnąć, losując 3 symbole Wild na Hot Spotach.

Chcecie wypróbować Joker Pro za darmo? Nic prostszego! Na naszej stronie każdy może spróbować darmowej gry w Joker Pro bez rejestracji i ukrytych kosztów. Nie wymagamy od Ciebie absolutnie żadnych danych!

Pamiętajcie, że rzucanie się od razu na grę w Joker Pro na prawdziwe pieniądze bez doświadczenia może być dla was zgubne. Dlatego zachęcamy do rozegrania wielu losowań w wersji demo. Na pewno dzięki temu uda wam się zaoszczędzić sporo pieniędzy!

Co musisz wiedzieć o grze Joker Pro?

Joker Pro automat do gry to video slot od producenta NetEnt. Do dyspozycji otrzymujemy 5 bębnów oraz 10 linii wypłat. Minimalnie w Joker Pro obstawić możemy 0,01 kredytu, a maksymalnie 1 kredyt. RTP według NetEnt wynosi dokładnie 96,8%.

Jeżeli chodzi o bonusy to mamy do czynienia z symbole Wild oraz Scatter. Niestety wśród bonusów nie ma darmowych spinów (chyba że weźmiemy pod uwagę re-spiny) oraz rund bonusowych.

Joker Pro ma dla nas również garść udogodnień, które na pewno spodobają się wielu osobom. Pierwszym udogodnieniem jest oczywiście opcja Autoplay, która pozwala na prowadzenie automatycznej rozgrywki. Drugim udogodnieniem jest możliwość prowadzenia rozgrywki z wykorzystaniem urządzenia mobilnego. W grze brakuje dwóch ważnych rzeczy. Są to opcja multiplayer (gry wieloosobowej) oraz jackpot.

Zasady Joker Pro – Jak zagrać?

Powiedzieliśmy już sobie naprawdę wiele na temat technicznych aspektów gry. Najwyższy czas poruszyć kwestię grafiki oraz interfejsu w Joker Pro.

Grafika, jak na video slot przystało stoi na naprawdę wysokim poziomie. Widać to szczególnie podczas re-spinów, które rozpoczynają się efektownymi napisami „Sticky Wild”. Podczas re-spinów pola w środkowym rzędzie zajmują się ogniem i dynamiczne losowanie toczy się własnym naprawdę szybkim tempem. Symbole są zaprojektowane w wysokiej rozdzielczości i nie ma tu mowy o żadnych fuszerkach.

Musimy również powiedzieć sobie coś o interfejsie i nawigacji, która w Joker Pro również stoi na światowym poziomie. Na samym dole ekranu gry widzimy:

 • nasze saldo „Cash”,
 • nasz obecny zakład „Bet”,
 • ostatnią wygraną „Win”.

Nieco wyżej mamy przyciski, które służą nam do sterowania rozgrywką. Po prawej stronie pod napisem „Coin Value” możemy regulować wysokość naszego zakładu na pojedynczą linię.

Na środku tego panelu widzimy 3 przyciski:

 • Pierwszym z nich jest „Autoplay”, czyli przycisk odpowiedzialny za uruchomienie automatycznej rozgrywki.
 • Drugim przyciskiem i zarazem największym jest przycisk rozpoczęcia losowania.
 • Ostatni „Max Bet” pozwala nam na postawienie maksymalnego zakładu.

Po lewej stronie mamy również opcje „Level”, która pozwala nam na zmianę „wagi” zakładu. Z tej samej strony mamy również przycisk „i”, który prowadzi nas do skróconej informacji na temat gry. Po kliknięciu „i” dowiemy się wszystkiego o tabeli wypłat, liniach wypłat oraz bonusach. Szczegółowa informacja dostępna jest pod symbolem „i”, po kliknięciu znaku zapytania.

Na jakie mnożniki mogą liczyć gracze w Joker Pro automat? Oto krótka lista przygotowana specjalnie dla was:

 • 5 diamentów = mnożnik 200
 • 5 szczęśliwych siódemek = mnożnik 100
 • 5 symboli „Bar” = mnożnik 80
 • 5 dzwonków = mnożnik 60
 • 5 podków = mnożnik 50
 • 5 czterolistnych koniczyn = mnożnik 40.

Pamiętajcie, żeby zawsze dokładnie zapoznać się ze wszystkimi zakładkami informacyjnymi w danej grze slotowej. Pozwoli wam to na uniknięcie wielu błędów.

Joker Pro bonusy i promocje

Bez wątpienia bonusy w Joker Pro automat do gry są naprawdę ciekawe. Specjalnie dla was omówimy je bardzo dokładnie.

Jeżeli uda wam się zgarnąć symbol Joker Pro na 2, 3 lub 4 bębnie, wówczas aktywowane zostają dla was Joker Pro re-spiny. Podczas tych re-spinów 1 i 5 bęben wypełnione zostają symbolami Wild, natomiast na 2, 3 oraz 4 bębnie w 2 rzędzie symbole losowane są na tzw. Hot spocie. Ponadto symbole Joker Pro, które aktywowały re-spin zamieniają się w symbole Wild.

Symbol Wild w Joker Pro gra pojawia się jedynie podczas re-spinów. Wylosowanie tego symbolu skutkuje otrzymaniem dodatkowego re-spinu. Oczywiście wylosować ten symbol możemy tylko i wyłącznie na bębnach 2, 3 lub 4. Ponadto, jeśli uda nam się ułożyć 3 symbole Wild w formacji Hot Spot, wówczas nasz zakład otrzymuje mnożnik x1000.