Magic Fruits gra online

Firma Wazdan Gaming ma w swoim portfolio mnóstwo udanych online gier kasynowych, z czego sporą część stanowią sloty owocowe. Dziś przyjrzymy się bliżej jednej z ich, nosi ona tytuł Magic Fruits online. Doświadczeni gracze lubujący się w owocówkach wysoko sobie cenią produkty Wazdan, dziś będziesz mógł przekonać się, dlaczego tak właśnie jest.

Oczywiście nie musisz ograniczać się jedynie do czytania niniejszej recenzji, możesz także zagrać w Magic Fruits za darmo korzystając ze specjalnej wersji, jaką udostępniamy dla Ciebie w naszym serwisie internetowym. Możesz dzięki temu poznać lepiej tę grę, opanować jej tajniki i tabelę wygranych, co z pewnością zaowocuje, gdy zdecydujesz potem zagrać w Magic Fruits na prawdziwe pieniądze w swoim ulubionym kasynie internetowym. I pamiętaj – u nas nie musisz spełniać żadnych wymogów, ani wpłacać pieniędzy. Po prostu grasz za darmo bez żadnych ograniczeń!

Cechy techniczne gry Magic Fruits

Już nazwa wskazuje nam na to, że Magic Fruits automat to typowa gra owocowa na nashej stronie Ruletka Online i nie pomylimy się ani o jotę. Mamy tutaj do czynienia z trzema bębnami, trzema rzędami symboli i pięcioma aktywnymi liniami wygranych.

Minimalny zakład wynosi 10 eurocentów, natomiast maksymalny oznacza konieczność zapłacenia 100 EUR za jeden spin, co jest bez wątpienia zakresem na tyle szerokim, że bez wątpienia podpasuje  graczom o różnej zasobności portfela.

Jeśli chodzi o funkcje specjalne, to w Magic Fruits bez rejestracji nie znajdziesz żadnych bonusów typu wildy, scattery, mnożniki wygranych, darmowe spiny, bonusowe gry i inne tego typu dodatki, co w sumie może stanowić pewną wadę dla niektórych użytkowników. Ale to nie znaczy, że ta gra nie ma żadnych funkcji specjalnych. Ma bowiem specjalny symbol o nazwie Joker, który nie jest osobnym symbolem, ale raczej czymś w rodzaju nakładki na pozostałe symbole. Może się on pojawić okazjonalnie na niektórych symbolach i jeśli na aktywnej linii wygranych trafią się trzy Jokery, zapewniają one dodatkową wygraną niezależnie od standardowej kwoty uzyskanej za daną kombinację owoców.

Ponadto Magic Fruits automat do gry oferuje także opcję Gamble. Polega ona na tym, że po zdobyciu dowolnej wygranej gracz może zaryzykować tę kwotę podejmując próbę odgadnięcia koloru szybko zmieniającej się karty. Jeśli trafi, to zyskuje dwukrotność wygranej przez siebie kwoty, a jeśli mu się nie uda, przegra całość. Ryzyko wynosi 50%, warto więc naszym zdaniem je podjąć w przypadku niskich wygranych.

Jeśli interesuje Cię wartość RTP dla tej gry, to wynosi ona 96,41% – jest to dość dobry wynik plasujący się minimalnie powyżej średniej rynkowej dla gier owocowych.

Magic Fruits – zasady gry

Aspekty wizualne dla Magic Fruits demo nie różnią się jakoś szczególnie od innych gier firmy Wazdan Gaming – mamy tutaj animowane zielone tło, ładnie narysowane owoce, kilka prostych ikonek sterujących i to wszystko.

Panel sterowania dostosowany jest do reszty ekranu gry i ma postać kilku elementów zawierających odpowiednie, potrzebne graczowi informacje. Od lewej mamy tutaj:

  • liczbę aktywnych linii wygranych,
  • wartość monety i zakładu na pojedynczy spin,
  • przycisk ustawiania gry automatycznej,
  • przycisk PLAY,
  • przycisk wyboru maksymalnego zakładu na grę,
  • bieżące saldo gracza,
  • wyświetlacz ostatniej wygranej,
  • zabawną ikonę do wyboru tempa rozgrywki.

Prostota tej gry została więc odpowiednio podkreślona przez rozwiązania graficzne – co jednak w żaden sposób nie razi, a raczej odpowiednio nastawiania gracza jeszcze przed rozpoczęciem rozgrywki.

Magic Fruits – bonusy i symbole

Jeśli spodobała Ci się Magic Fruits gra, to zapewne chciałbyś także dowiedzieć się, ile można w niej wygrać pieniędzy. Dlatego też zamieszczamy specjalnie dla Ciebie tabelę wygranych dla wszystkich symboli.

Symbol 3 symbole
Joker 4
Arbuz 1,60
Winogrona 1,60
Malina 1,60
Czerwona siódemka 1,60
Pomarańcza 0,80
Dzwonek 0,80
Śliwka 0,80
Gruszka 0,80

Zwróć uwagę, że wszystkie wartości występujące w tabeli dotyczą grania na minimalną stawkę. Jeśli wybierzesz wyższy zakład, będziesz musiał przemnożyć odpowiednie kwoty.