Mega Joker online

Mega Joker online to owocowe szaleństwo zafundowane przez producenta Novomatic. Nie trudno się domyślić, że motywem przewodnim tutaj są właśnie owoce. Owszem przewijają się w tym slocie szczęśliwe siódemki oraz postać błazna, ale dominującym składnikiem są mimo wszystko popularne w sklepach soczyste owoce.

Musicie również wiedzieć o tym, że w Mega Joker za darmo gra toczy się na aż 40 liniach wypłat, a obstawiać można stawkę wynoszącą zaledwie 0,03 kredytu na jedną linię. Możecie więc bawić się z wykorzystaniem naprawdę dużej ilości linii i obstawiać przy tym niskie stawki.

Jeżeli chcecie spróbować swoich sił w Mega Joker bez rejestracji, to właśnie na naszej stronie będziecie mieć ku temu możliwość. U nas zagracie bez zbędnych procedur w naprawdę wiele gier slotowych. Jest to doskonała okazja do tego, żeby nabyć cenne doświadczenie przed rozpoczęciem gry na serio.

W końcu, dlaczego mielibyście tracić swoje ciężko zarobione złotówki, grając w Mega Joker na prawdziwe pieniądze, skoro u nas możecie to zrobić całkowicie za darmo?

Automat Mega Joker – Co musisz wiedzieć?

Mega Joker to video slot, w który możemy zagrać dzięki firmie Novomatic. W ten barwny owocowy slot gramy z wykorzystaniem 5 bębnów oraz aż 40 linii wypłat. Minimalnie obstawić możemy 0,03 kredytu, natomiast maksymalna kwota, jaką możemy zaryzykować to 2 kredyty na postawione na jedną linię. Skoro już mowa o stawianiu pieniędzy, warto również wspomnieć o RTP wynoszącym dokładnie 95,05%.

Podczas gry będziemy mieli okazję spotkać na swojej drodze symbole Wild oraz Scatter. Niestety w Mega Joker nie ma możliwości zgarnięcia darmowych spinów lub grania w rundy bonusowe. Gracz nie może również wziąć udziału w grę o dużą stawkę, ponieważ jackpot jest niedostępny.

Czas powiedzieć trochę o udogodnieniach. W Mega Joker zagracie bez problemu na urządzeniach mobilnych, a jeśli się zmęczycie nieustannym klikaniem przycisku rozpoczęcia losowania, to możecie w dowolnym momencie skorzystać z opcji Autoplay.

Jeżeli macie ochotę zagrać w Mega Joker ze swoimi znajomymi, to mamy dla was złe wieści. Nie ma w tej grze opcji gry multiplayer.

Ogólnie zasady Mega Joker

Wspomnieliśmy o tym, że Mega Joker to video slot, co za tym idzie, na pewno większość graczy spodziewa się spektakularnej grafiki. Mega Joker może nie ma grafiki z prawdziwego zdarzenia, ale na pewno może pochwalić się ciekawymi animacjami.

Po wylosowaniu zwycięskiej linii symbole zostają wprawione w ruch w ramach naprawdę ciekawych animacji (owoce lekko podskakują, natomiast symbol błazna kręci głową oraz bardzo szybko się obraca wokół własnej osi). Sama jakość wykonania tych symboli również stoi na naprawdę wysokim poziomie. Bez problemu nawet w wersji mobilnej gracz jest w stanie rozpoznać poszczególne symbole.

Skoro mowa o graficznych aspektach to należy również wspomnieć o interfejsie. Cały interfejs zamyka się praktycznie w 2 przyciskach znajdujących się z prawej strony:

  • Pierwszym z nich i zarazem największym jest przycisk rozpoczęcia losowania, który po przytrzymaniu uruchamia funkcję automatycznej rozgrywki.
  • Drugim z nich jest „Menu”, w którym możemy zmniejszać lub zwiększać zakład/ilość linii wypłat, wyciszyć poszczególne dźwięki w grze oraz oczywiście sprawdzić tabelę wypłat.

Pamiętajcie, żeby za każdym razem przed rozpoczęciem gry dokładnie zapoznać się z wszelkimi dostępnymi informacjami na temat danego slotu. Przeczytajcie dokładnie zakładkę informacyjną i sprawdźcie tabelę wypłat. To właśnie znajomość zasad gry jest kluczem do sukcesu w grach hazardowych.

Wspomnieliśmy o tabeli wypłat, przekonajmy się zatem, co skrywa tabela wypłat w Mega Joker gra. Przyjmijmy, że obstawiamy najmniejszy zakład, ile wówczas możemy wygrać?

  • 5 gwiazdek Scatter = 480 kredytów
  • 5 symboli błazna = 60 kredytów
  • 5 złotych lub czerwonych szczęśliwych siódemek = 12 kredytów
  • 5 truskawek lub gruszek = 7,2 kredytu
  • 5 arbuzów lub winogron = 4,8 kredytu
  • 5 pomarańczy, śliwek, cytryn lub wiśni = 3 kredyty.

Symbole bonusowe w Mega Joker

Bonusy w Mega Joker automat do gry ograniczają się do 2 najbardziej znanych, czyli Scatter i Wild.

Wylosowanie symbolu Wild, czyli błazna, zastępuje wszystkie symbole, oprócz symbolu Scatter. Symbol Scatter niestety nie ma nam do zaoferowania darmowych spinów, ale za to wygrana po wylosowaniu 5 tych symboli przebija znacznie wszystkie pozostałe symbole w Mega Joker automat na stronie online ruletki.