Pudzianator za darmo

Promatic to znany na całym świecie i doceniany producent gier slotowych, a długoletnia wiedza i doświadczenie pozwoliły firmie stworzyć wiele popularnych automatów. Wśród nich  na specjalną uwagę zasługuje slot o nazwie Pudzianator. Brzmi znajomo? No tak, przecież Pudzian to nikt inny jak Mariusz Pudzianowski, kilkukrotny mistrz MMA, o którym słyszeli fani mieszanych sztuk walki na całym świecie.

Pudzianator automat do gry jest ukłonem w stronę talentu i sławy Mariusza, a klimaty ringowe, rękawice bokserskie i pas mistrza są tutaj tematem przewodnim. Zarówno pod względem graficznym, jak i efektów audio slot sprawia, że w magiczny sposób przenosimy się wprost na turniej MMA.

Wśród całej masy slotów o bogach egipskich, mitologii greckiej czy tradycyjnych owocówek, tematyka walk przeniesiona do jednorękiego bandyty to ciekawy i sugestywny pomysł, który spodoba się nie tylko fanom Pudziana. Czym jest bowiem gra na automatach, jeśli nie walką o szczęście?

Pudzianator online jest dostępny na naszej stronie ruletka fortuna za darmo i bez rejestracji w wersji demo. Pozwala zapoznać się z zasadami gry, jej mechaniką i dostępnymi bonusami, nie wydając ani grosza i nie obawiając się przegranej. Fani prawdziwego hazardu bez problemu znajdą tę popularną grę w wielu kasynach internetowych.

Podstawowe informacje o slocie Pudzianator

Pudzianator gra powstała zaledwie rok temu i szybko zyskała pokaźne grono fanów. Pod względem technicznym jest to typowy slot wideo oparty na siatce 3×5 i oferujący aż 27 linii wypłat. Jak wiadomo, im więcej kombinacji wygrywających, tym większe nasze szanse na to, że szczęście się do nas uśmiechnie.

Kolejną atrakcyjną cechą automatu do gry Pudzianator jest stosunkowo wysoki – jak na tę kategorię – poziom RTP. Dla niewtajemniczonych: RTP oznacza poziom zwrotu dla gracza określający procentowo nasze szanse na wygraną. W tym przypadku wynosi on aż 96,12%. Wybierając Pudzianator za darmo, zamiast prawdziwymi pieniędzmi obraca się wirtualnymi monetami, a dopuszczalna wartość zakładu wynosi od 0,05 do 10. Ostrożność górą!

Co jeszcze warto wiedzieć o slocie Pudzianator? Znajdziemy tu tradycyjne dla tego rodzaju gier symbole Wild i Scatter o specjalnych funkcjach urozmaicających grę i zwiększających nasze szanse na wygraną. Dzięki nim możemy zdobyć darmowe obroty oraz zakwalifikować się do rund bonusowych.

Innym ważnym aspektem technicznym slota jest to, że jest on dostępny zarówno w wersji desktopowej, jak i mobilnej, posiada opcję automatycznego odtwarzania, ale nie przewiduje trybu gry wieloosobowej. Nie posiada również jackpota.

Jak grać w Pudzianator

Zasady gry Pudzianator nie odbiegają od podstawowych reguł gier slotowych w internetowych kasynach. Należy wprowadzić bębny w ruch i czekać, aż się zatrzymają, aby sprawdzić, czy wylosowana kombinacja symboli, jaka pojawi się na ekranie, kwalifikuje się do wygranej. Wygrywające kombinacje to takie, które składają się z co najmniej 3 takich samych symboli wzdłuż dowolnej linii wypłat, licząc od lewej strony.

Do obsługi gry służą przyciski znajdujące się na dole ekranu. Do najważniejszych należy:

  • Pas mistrzowski – wprowadzający bębny w ruch.
  • Auto Play – pozwalający ustawić tryb gry automatycznej.
  • Przyciski “+” i “ -” , które dopasowują wysokość zakładu.
  • Koło zębate – pod którym kryją się wszystkie istotne informacje o grze, tabela wypłat, wygląd linii wypłat itp. Koniecznie należy się z nimi zapoznać jeszcze przed rozpoczęciem gry!

Jeśli chodzi o symbole występujące w Pudzianator automat, jest ich aż 11, z których większość to typowe symbole karciane (9, 10, J, Q, K i A). Oprócz nich, dostosowane do tematyki gry pojawiają się rękawice, odważnik, opony i najlepiej płacący symbol pasa mistrzowskiego.

Program bonusowy Pudzianator

Prawdziwą gratką dla fanów są bonusy, jakie można uzyskać, grając zarówno w Pudzianator bez rejestracji, jak i w Pudzianator na prawdziwe pieniądze. Są one związane ze wspomnianymi już symbolami specjalnymi Wild i Scatter.

  • Wild – w formie zdjęcia Mariusza na niebieskim tle – podobnie jak karciany Joker zastępuje każdy inny symbol, co ułatwia zdobycie zwycięskiej kombinacji.
  • Scatter – symbol ze zdjęciem Mariusza na czerwonym tle. Jeśli pojawi się na ekranie 3 razy w dowolnej pozycji, uruchamia rundę bonusową, w której można uzyskać do 405 darmowych spinów.

W przypadku każdej wygranej automat daje nam możliwość postawienia tej kwoty w grze Gamble. Jest to krótka animacja, w której należy zdecydować, czy walczący Pudzianowski trafi (HIT) czy nie trafi (MISS) przeciwnika. Jeśli zgadniemy poprawnie, podwajamy naszą wygraną, natomiast jeśli przegramy – tracimy całą kwotę uzyskaną w tej rundzie.